Menu

  NAZWA PROCEDURY CENA 
   Echo serca 100,00 zł
   USG badanie położnicze 100,00 zł
   USG dołu pachowego 100,00 zł
   USG dołu podkolanowego 100,00 zł
   USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych  100,00 zł 
   USG Doppler tętnic kończyn górnych 100,00 zł
   USG Doppler żył kończyn górnych 100,00 zł
   USG Doppler tętnic kończyn dolnych 100,00 zł
   USG Doppler żył kończyn dolnych 100,00 zł
   USG jamy brzusznej 100,00 zł
   USG nerek 100,00 zł
   USG pęcherza moczowego 100,00 zł
   USG rektalne 100,00 zł
   USG szyi  (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne) 150,00 zł
   USG ślinianek 100,00 zł
   USG tarczycy 100,00 zł
   USG węzłów ch. obwodowych (szyjnych, pachowych, pachwinowych) 140,00 zł
   USG węzłów chłonnych pachowych 100,00 zł
   USG węzłów chłonnych pachwinowych 100,00 zł
   USG węzłów chłonnych szyi 100,00 zł

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
next
prev