Menu

 Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę niezależnie czy jest się chorym, czy lekarzem, leczącym pacjenta z cukrzycą. Jest wiadomym od wielu lat, że cukrzyca wymaga leczenia przez zespół wielospecjalistyczny ponieważ jest tak wiele elementów składowych procesu leczniczego. Nasz zespół obejmuje:

  • - diabetologa
  • - edukatora diabetologicznego
  • - pielęgniarkę
  • - dietetyka
  • - psychologa

 

Tak sformowany zespół jest gwarantem zindywidualizowanego leczenia.

Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA powstało by spełnić unikalne potrzeby chorego na cukrzycę, i to wszystkie pod jednym dachem. Chcemy pomóc pacjentom chorym na cukrzycę zrozumieć ich chorobę, nauczyć ich umiejętności  radzenia sobie z tym trudnym schorzeniem i żyć pełnią życia bez bycia przytłoczonym przez cukrzycę. Nasze centrum pomaga pajentom przejąć kontrolę!

Dla lepszej kontroli Twojej cukrzycy, podczas życia w ciągłym biegu, unikniesz marnotrastwa czasu i pieniędzy, zapisując się na wizytę w naszym Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA. Nasi specjaliści pomogą poprawić jakość Twojego życia we wszelkich jego aspektach, na które ma wpływ cukrzyca.

Nasi doświadczeni diabetolodzy, edukatorzy diabetologiczni, pielęgniarki, dietetycy i psycholodzy będą pracować z Tobą by promować zdrowy tryb życia, pomóc Ci w kontroli cukrzycy i leczeniu jej ewentualnych powikłań, a wszystko to poprzez zindywidualizowany program edukacji, profilaktyki i leczenia w warunkach poświęconych wyłącznie osiągnięciu optymalnej opieki diabetologicznej.

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
next
prev