Menu

W Poradni Urologicznej przyjmują:

PONIEDZIAŁEK    16:00 - 20:00            lek. med. ŁUKASZ WOJNAR

WTOREK              15:00 - 19:00            lek. med. ŁUKASZ WOJNAR 

ŚRODA                   9:00 - 13:00            lek. med. MACIEJ PAWLIK

 

 

W ramach Poradni Urologicznej oferujemy BADANIA URODYNAMICZNE

Badanie urodynamiczne obejmuje kompleksową ocenę czynności pęcherza moczowego i cewki moczowej. Wykonywane jest przy użyciu specjalnych cewników, które w trakcie badania wprowadza się przez cewkę moczową do pęcherza i przez odbyt do kiszki stolcowej. Badanie trwa ok 40 min. i nie jest bolesne. W przeważającej części odbywa się na specjalnym do tego celu przeznaczonym fotelu, staramy się aby było przeprowadzone w intymnej i w miarę bezstresowej dla pacjenta atmosferze.

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA URODYNAMICZNEGO:

Zalecenia przed badaniem:

A. 10 dni przed badaniem wykonać badanie ogólne moczu.

B. W przypadku wyniku stwierdzającego zapalenie pęcherza moczowego wskazane leczenie np. FURAGINA 3x2 tabl lub według posiewu. W trakcie przyjmowania antybiotyku zalecane jest przyjmowanie probiotyku.

C. W godzinach rannych w dniu wykonania badania należy przyjąć czopek glicerynowy lub wykonać lewatywę stosując np. gotowe zestawy ENEMA, można zjeść lekki posiłek.

D. Przez trzy dni przed badaniem należy wykonać Dzienniczek mikcji – mierzyć ilość jednorazowo oddanego moczu (potrzebny pojemnik z miarką- może być pojemnik na mocz dostępny w każdej aptece) oraz ilość przyjętych płynów i godzinę według poniższego schematu:

  godzina                     mocz oddany (ml)      godzina            płyny (ml)
       
       
       

 

ZAPRASZAMY!

Nasze Centra Medyczne

Celem działalności Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA jest diagnozowanie i leczenie chorych na cukrzycę zgodnie ze standardami opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Koncentrujemy się na zindywidualizowanym planowaniu opieki diabetologicznej oraz edukacją prozdrowotną pacjentów. Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę, niezależnie czy jest się chorym, czy diabetologiem. Cukrzyca wymaga leczenia przez wielospecjalistyczny zespół, a taki jest dostępny w Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA, który jest gwarantem zindywidualizowanego i najefektywniejszego leczenia.

Centrum oferuje redukcje zmarszczek, powiększanie ust, odmładzanie skóry w tym problem cellulitu. Skutecznie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.
Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Wierzymy, że o sukcesie terapii decyduje wiedza i profesjonalny sprzęt, dlatego wszelkie zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.
Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom naszego poznańskiego Centrum najwyższe bezpieczeństwo i doskonałe efekty lecznicze.

Centrum Leczenia Otyłości OMEDICA udziela pacjentom zindywidualizowanej i kompleksowej opieki specjalistycznej, a w konsekwencji obniża ich ryzyko i następstwa zdrowotne związane z nadwagą i otyłością. Ponieważ leczenie otyłości i jej powikłań wymaga wielospecjalistycznego zespołu nasz zespół obejmuje lekarzy wielu specjalizacji, dietetyków i psychologów, dzięki czemu różnorodne problemy pacjenta otyłego mogą być zaspokojone „pod jednym dachem”.

                                                     

Centrum Leczenia Znamion OMEDICA oferuje usuwanie łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych, raków skóry, kępek żółtych, tłuszczaków, kaszaków. Jak również korekcje plastyczną w postaci niwelowania blizn pooperacyjnych lub pourazowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
next
prev