TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

ul. Stęszewska 41, Poznań

 Nikt nie da rady leczyć efektywnie cukrzycy w pojedynkę niezależnie czy jest się chorym, czy lekarzem, leczącym pacjenta z cukrzycą. Jest wiadomym od wielu lat, że cukrzyca wymaga leczenia przez zespół wielospecjalistyczny ponieważ jest tak wiele elementów składowych procesu leczniczego. Nasz zespół obejmuje:

  • - diabetologa
  • - edukatora diabetologicznego
  • - pielęgniarkę
  • - dietetyka
  • - psychologa

 

Tak sformowany zespół jest gwarantem zindywidualizowanego leczenia.

Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA powstało by spełnić unikalne potrzeby chorego na cukrzycę, i to wszystkie pod jednym dachem. Chcemy pomóc pacjentom chorym na cukrzycę zrozumieć ich chorobę, nauczyć ich umiejętności  radzenia sobie z tym trudnym schorzeniem i żyć pełnią życia bez bycia przytłoczonym przez cukrzycę. Nasze centrum pomaga pajentom przejąć kontrolę!

Dla lepszej kontroli Twojej cukrzycy, podczas życia w ciągłym biegu, unikniesz marnotrastwa czasu i pieniędzy, zapisując się na wizytę w naszym Centrum Leczenia Cukrzycy OMEDICA. Nasi specjaliści pomogą poprawić jakość Twojego życia we wszelkich jego aspektach, na które ma wpływ cukrzyca.

Nasi doświadczeni diabetolodzy, edukatorzy diabetologiczni, pielęgniarki, dietetycy i psycholodzy będą pracować z Tobą by promować zdrowy tryb życia, pomóc Ci w kontroli cukrzycy i leczeniu jej ewentualnych powikłań, a wszystko to poprzez zindywidualizowany program edukacji, profilaktyki i leczenia w warunkach poświęconych wyłącznie osiągnięciu optymalnej opieki diabetologicznej.